אנדר ארמור משיקה קולקציה חדשה

אנדר ארמור, אחת מחברות האופנה הפופלריות בקר חובבי ביגוד טקטי, משיקה קולקציה חדשה של סתיו או חורף 2019 הכוללת ציוד הנעלה ולבוש לגברים ולנשים. אך הפעם המיקוד אינו בלבוש טקטי אלא פונה יותר לתחום הספורט ובמיקוד על רצי מרתון. החברה בחרה כפרזנטור את אחד מרצי המרתון המפורסמים שגדלו באיי הבהאמה. אך אי אפשר גם בלי ציוד טקטי בכלל, נכון? וכאן נכנסת לתמונה הנעל UA VALSETZ TREK  מדובר בנעל טקטית שמקורה עוד במגפים הטקטיים המסורתיים של אנדר ארמור אך שזכתה למספר שיכלולים כגון הנמכת הנעל המאפשרת יותר מהירות ונוחות וכן גם מראה מודרני יותר המותאם לתנועה באיזורים שונים. הנעל צפויה להימכר בשלושה צבעים לבחירת הלקוחות: אדום, לבן וכחול ומחירה יעמוד על כמאה ועשרים דולר. מדובר בנעל טכנית עם מערכת נעילת שרוכים המזכירה יותר נעלי הייקינג וטיפוס הרים.

הנעל מיועדת לשימוש בכל תנאי שטח ולספק מהירות לצד חיכוך ואחיזה מוצלחת על משטחים שונים – הניסיון לשלב בין עולם המרתון לעולמות של שטח קשה יצרה מוצר מעניין שאמור לספק תמיכה ונוחות לצד הגנה ועבירות גבוהה אך בו זמנית גם מהירות ומשקל קל יותר מהנעליים המסורתיות בקטגוריה. אחד המרכיבים המרכזיים שהיו אמורים לתרום לתוצאה סופית זו היא סוליית הנעל העבה מגומי שאמורה להיות מצד אחד גמישה ומצד שני עמידה מאוד לתנאי שטח ומזג אוויר קיצוניים. החברה לא פרסמה האם המוצר נבדק ובאילו תנאים אך סביר להניח שהוא עבר מספר בדיקות כדי לוודא שהוא אכן חי לציפיות ממנו.

הקולקציה החדשה משלימה את הנעליים עם בגדי גוף חלקים וצמודים, ווסטים טקטיים (ללא חגורה טקטית), ג'קטים אופנתיים מאוד מפליז ומכנסי פליז (למה לא חולצת פולו? :/). הפליז של אנדר ארמור הוא 100% ממוחזר כידוע ועומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ונוחות. כל מרכיבי הקולקציה נועדו לשרוד תנאים קשים ולהחזיק לאורך זמן, להיות נשימים ושימושיים ביבשה כמו במים ולכן גם מתייבשים במהירות ובקלות. הביגוד מיועד לאתגרים ולכן נבנה עבורם אבל המחיר בהתאם כאשר כל פריט לבוש יכול לנוע במחיר בין ארבעים וחמישה למאה ועשרים דולר.

סגור לתגובות.