חברה אמיתית

הייתי חברה שלהם עוד הרבה לפני שידעתי ,לפני שנפגשתי איתם ,לפני שהם קיבלו אותי להיות מוזמנת לשבת יחד איתם. זה התחיל מספר על מדף של חנות ספרים, שנפל לידיי כמו במקרה . אחר כך בהתקשרות לסביבה טובה שלהם באינטרנט ,אחר כך באתי לאירוע מגניב שהם עושים כל שנה לכל האנשים שמתחברים אליהם מרחוק . ואחר כך נרשמתי לקמפוס במכללת קבלה לעם .היום אני מהחברים שמגיעים מתי שבא להם . בעיקרון אני בקבוצה שנפגשת אחת לשבוע באופן קבוע ,אבל זו קבוצה פתוחה להגיע או לא בלי דין וחשבון . 

לי זה מעולה .לא יכולתי לבקש סביבה כזו טובה ופתוחה שתשאיר אותי מי שאני ,כמו שאני .תקבל אותי מי שאני כמו שאני .לא תעביר עליי ביקורת ולא תשפוט אותי ועוד תשמור עלי כך, שאף אחד בסביבה הזו לא יעשה זאת. אלא נהפוך הוא . לחברה הזו יש שיטה וכללי שיח שמבוססים על נתינת יסוד לבניין חברה נכונה . מתוקנת . טובה ומיטיבה עם חבריה. זה מדהים . לא מצאתי כזו סביבה באף מקום בעולם .

 מה גם שהם עצמם לא מתיימרים להגיד "אנחנו כולנו מתוקנים .אלא אנחנו בני אדם ,כמו כולם ,אלא שאנו הולכים בדרכו ושיטתו של בעל הסולם . מי שמעוניין להכיר ברוך הבא בבואך וברוך תהיה בצאתך . אני אישית מקבלת מהם כל טוב שאין כדוגמתו בעולם שלי. יומיום יש לי מנה ראשונה ,מנה עיקרית וקינוחים רוחניים . ההבנה שאני ממנה מתעטפת בחום בעדינות ברכות ממתיקה את חיי .עושה ממני טובה,רכה לעצמי ולזולתי .כל יום מתחדשת הרגשתי החיונית כלפי היום הנוסף שקמתי להמשיך ולחיות . 

כאשר החיים כהרגלם מתקילים אותי בבעיה . פתאום אני מגלה שיש לי כלים להתמודד עימם בצורה בונה . פתאום אני מהממת . פתאום אני מקבלת מהמשפחה ומחברים יחס טוב, חיבה . יש בי הרבה רגשות הודיה רבים לכל חברי בני ברוך .

סגור לתגובות.