למה שלא נחזור לשנות התשעים?

הוא קצת שאל, בעיקר קבע. היה טוב יותר לירקות היה יותר טעם, לאנשים היתה יותר סבלנות. באופן כללי היתה פחות צפיפות ועדיין היתה מספיק נוחות: מזגנים, רכבים, פינוקים,פחות מסכים ויותר תשומת לב לאחרים. מה היה רע בשנות התשעים? לא תשכנעו אותי שהחיים משתפרים.

טפטים שנות התשעים

אז מה באמת קורה עם החיים? אולי הם מטרתיים? אנחנו מכירים מטרות כמו אספקת צרכים בסיסיים,לדוגמא מזון, מין, משפחה. מכירים גם אספקת צרכים שנובעים מנורמות חברתיות כמו ביטחון כלכלי, השכלה, מעמד חברתי. פחות מכירים את מטרת ההתפתחות שנקבעה לנו עי הטבע.

מערכת טבע מחייבת אותנו בהתפתחות. עברנו כאנושות שלבים רבים של התפתחות, ועכשיו אנחנו בשלב של התפתחות הכרתית. תפיסתית. מתוך ידיעת המטרה הסופית, אפשר להבין את השלב הנוכחי, שלב של שפע בהרבה תחומים ויחד עם השפע ריקנות פנימית, חיפוש משמעות אמיתית.

חוסר באיכות, במהות, שהשפע לא נותן לו מענה. השלב הנוכחי, מיועד להביא אותנו לשאלת טעם החיים, מברר עבורנו איפה באמת נמצא האושר. מה באמת האדם צריך, זה השלב שמתוכו אפשר להתחיל התפתחות הכרתית אמיתית. לא לחזור אחורנית ליותר פשוט אך נעים שאולי היה בשנות התשעים.

אלא להתפתח ולעלות למימד חדש של חיים בתפיסה חדשה לגמרי,  יותר משמעותיים משנות התשעים. להשתמש בשלב הנוכחי כדי לשאול את את השאלה הנכונה, איכות, מהות, טעם החיים, ולהתעקש לחפש ולמצוא את הדרך האמיתית להשגת התשובה. הטבע הכין עבורנו חיים  טובים איכותיים, מהותיים, ממה שהיום יודעים ומכירים. והדרך לשם יכולה גם היא להיות קלה.

טפטים זה ניינטיז או רטרו?

סגור לתגובות.