שמירה על עור הפנים

והפעם נדבר על גברים. רוב המאמרים, העצות והמוצרים פונים לקהל נשי אך ישנם גם גברים שמעוניינים להיראות צעירים ולשמר את המראה שלהם לאורך שנים. אז נכון שכולנו מזדקנים ומראים סימני הזדקנות אבל יש מה לעשות בנידון עוד לפני טיפולים התערבותים כאלו ואחרים. אז נכון שאולי לא תראו פתאום צעירים יותר בעשרים שנה אבל גם להיראות בריאים יותר עם עור פנים בריא ומתוח יותר וללא אקנה של מבוגרים או נקודות. אז מה אפשר לעשות? אילו טריקים וטיפים ניתן ליישם כדי לעכב את התהליך? החל ממה שאתה מניח על העור ועד כמות השינה בלילה.

הטיפ הראשון הוא לשמור על הלחות של העור שלך. רוב הגוף שלך מכוסה עור וחבל להזניח אותו. עור הפנים שלך הוא אחד המדדים העיקריים להזדקנות ולכן חשוב לטפל בו בצורה שוטפת כדי להתמודד עם נזקי מזג האוויר וההורמונים. ישנם קרמים שונים לעור הפנים וחשוב להתאים אותם לעור שלך: קרמים לעור רגיל הם השכיחים ביותר, מדובר בעור בריא למראה ללא פגמים ונזקים מהותיים. לעומת זאת עור יבש הוא כבר עור מגורה ולעיתים גם מגרד שמרגיש יבש. הקיצוניות השנייה היא עור שמנוני, היינו עור זוהר שפולט גם סרום מיותר מדי פעם וסוג העור האחרון שאליו מכוונים מוצרים אלו הוא עור רגיש, כלומר עור שמגיב לא טוב בדרך כלל למוצרי טיפוח. כמובן שקיימים גם מוצרים לסוגי עור משולבים בין שניים או יותר מהנ"ל. הדרך הטובה ביותר לעשות שימוש במוצרים אלו הוא ליצור שגרת טיפוח יומית שעושה שימוש בהם. השגרה, ההרגל, שתבנה יחסוך לכם המון משמעת עצמי ואת הצורך להילחם בעצמכם כל יום כדי לבצע את הטיפול. כמובן שאפשר להוסיף פילינג עמוק.

הטיפ השני הוא להימנע מהשמש – שימוש מושכל וקבוע בקרם הגנה הוא חשוב מעין כמוהו גם לנראות של העור וכמובן גם לבריאותו עם הקטנת הסבירות לסרטן עור. הרבה גברים מרגישים מאצ'וים בכל הקשור לשמש ונמנעים משימוש בכובעים וקרמי הגנה, למרות שמשקפי שמש כאביזר אופנתי תפסו יותר ועדיין חשוב מאוד להגן על עור הפנים שלכם מקרני השמש המזיקות שיוצרות אפקט מצטבר של נזק.

סגור לתגובות.